Mirror Blocks – Kostka Rubika dla wymagających estetów

Autor: materiały prasowe
Korekta: Gruszmen
3 kwietnia 2009

Magiczna kostka, stworzona ponad ćwierć wieku temu przez węgierskiego profesora Ernö Rubika do dziś stawiana jest jako przykład nieśmiertelnej łamigłówki doskonałej dla wielu pokoleń. W ciągu ostatnich kilku lat przeżyła prawdziwy powrót na salony, między innymi dzięki mistrzostwom w Speedcubingu, czyli rozwiązywaniu jej na czas. Kostka Rubika przez lata pozostała niezmienna – jest to wielokolorowy sześcian, który trzeba złożyć, tak aby wszystkie ścianki były w jednolitym kolorze.

Jednak dla wszystkich miłośników nowoczesności oraz sztuki współczesnej mamy przedstawiciela nowej generacji Kostki RubikaMirror Blocks. Złożona przypomina normalną kostkę, z tą różnicą, że wszystkie ścianki są srebrne, a na każdej z nich znajduje się 9 elementów w różnym rozmiarze.


Po wymieszaniu Mirror Blocks zamienia się w tajemniczy wielościan, który mógłby spokojnie konkurować z dziełami niejednego współczesnego artysty. Zresztą zobaczcie sami:Czyż nie wygląda wspaniale?

Zadaniem oczywiście jest ułożenie Mirror Blocks tak, aby wróciła do swojej pierwotnej, sześciennej, formy. Jednak w związku z tym, że elementy są różnego rozmiaru, a wszystkie ścianki mają identyczny kolor, cel ten stanowi duże wyzwanie także dla osób, które doskonale sobie radzą ze zwykłą Kostką Rubika. Dlatego jeżeli Wam się nie powiedzie – nie przejmujcie się – wymieszany Mirror Blocks będzie stanowił doskonałą ozdobę Waszego salonu.


Czy jesteś gotów podjąć to wyzwanie?

Kostka Mirror Blocks będzie dostępna w sklepach na przełomie maja oraz czerwca 2009.

Zapraszamy do obejrzenia wideoprezentacji Mirror Blocks Wyłącznym dystrybutorem Mirror Blocks na terenie Polski jest firma G3 (www.g3poland.com)blog comments powered by Disqus