Sklep Wydawnictwa Imperium

22 listopada 2007

Już 26 listopada, w Krakowie ruszy pierwszy sklep spod znaku Wydawnicwta Imperium. Znajdziecie w nim karcianki, bitewniaki, planszówki, gry młodzieżowe i dziecięce, strategiczne i zupełnie zabawowe, będziecie mogli skorzystać z bogatego „GamesRoomu”, zagrać na miejscu, zorganizować turniej, wreszcie posiedzieć z przyjaciółmi i spokojnie pogadać bez „niewtajemniczonych wokoło”. Wydawnictwo zapewnia, iż w sklepie można będzie znaleźć niebagatelnie urządzone i przestronne wnętrze, porządne stoły do grania oraz towar, który będzie można dotknąć i pooglądać na półkach, a nie patrzeć na niego zza wielkiej lady.

W dniu otwarcia każdy klient otrzyma 15% rabat na zakupy, a pierwszych 10 osób, które dokonają zakupu za minimum 30 złotych otrzyma prezent. Do końca grudnia, każdy kupujący otrzyma kartę „Stałego klienta” – która zapewnia 5% rabat.

Dodatkowo od 3 do 24 grudnia w sklepie odbędzie się akcja „Mikołaj rozdaje prezenty” - każdy kupujący będzie miał szansę odnaleźć pod choinka prezent dla siebie!


Sklep Imperium Gier w Krakowie

Ul.Dietla 47 (w pasażu handlowym, można również wejść od ul.Miodowej)


Gruszmen za Wydawnictwo Imperiumblog comments powered by Disqus