"Atlantyda: Wyspa Bogów" - nowy projekt na wspieram.to

18 lipca 2018

Już dziś, na platfomie crowdfundingowej wspieram.to, o godzinie 12:00, ruszy kampania mająca na celu wydanie gry Atlantyda: Wyspa Bogów.

Kampania ta łączona jest z kampanią na Kickstarterze, która wystartuje w tym samym czasie. Oznacza to, że wszystkie cele odblokowane na KS trafiają także do wspierających na wspieram.to.


W grze Atlantyda: Wyspa Bogów gracze reprezentują najwyższych kapłanów mitologicznych bogów, dla których wznoszą monumenty na legendarnej Atlantydzie tuż przed czasem ostatecznej zagłady.

W każdej turze gracze będą mieć do dyspozycji 5 akcji, dzięki którym będą starać się rekrutować mieszkańców jako nowych wyznawców swojego boga, odprawiać święta na jego cześć oraz budować świątynie tak, aby ukończyć ich budowę przed innymi graczami, co zapewni im łaskę bogów i przetrwanie zapowiedzianej zagłady wyspy.

Celem każdego gracza jest jak najszybsze wybudowanie dla swojego boga świątyń w czterech regionach Atlantydy. Wygrywa tylko jeden gracz, który jako pierwszy ukończył budowę świątyń o kształtach określonych na otrzymanej Karcie Boga.

Gra pochodzi od twórcy tytułów takich jak Pan Lodowego Ogrodu, Achaja czy Martians. Celem kampanii jest uzbieranie 18 000 złotych.

blog comments powered by Disqus