"Terraformacja Marsa: Preludium" niebawem

8 czerwca 2018

Już niedługo na półki sklepowe trafi dodatek do Terraformacji Marsa, Terraformacja Marsa: Preludium. Tytuł ten ukaże się nakładem wydawnictwa Rebel.

Terraformowanie Czerwonej Planety może przynieść olbrzymie korzyści nie tylko dla całej ludzkości, ale przede wszystkim dla korporacji agresywnie poszerzających swoje wpływy. Uzdatnianie planety do życia jest absolutnie fascynujące, ale czy zastanawialiście się kiedyś, jak to się zaczęło?

Zdarza się, że to małe decyzje podjęte na początku przygody wpływają na to, jak ona się zakończy. W tym przypadku, te decyzje dotyczą całej planety - Marsa. A podróż właśnie się rozpoczyna...

Do walki o wpływy w dodatku Terraformacja Marsa: Preludium dołącza 5 nowych korporacji, a sama gra zostaje rozszerzona o 7 unikatowych projektów. Sercem dodatku są jednak karty preludium, które wpływają na to, z jakim dodatkowym przywilejem rozpoczniecie rozgrywkę. Nagroda pozwoli Wam szybciej rozpędzić silniczek i pomoże w budowaniu swojej pozycji już na starcie. Karty preludium w połączeniu z korporacjami i zestawem projektów, które otrzymujemy w pierwszej turze, sprawiają, że Terraformacja Marsa staje się jeszcze bardziej regrywalna.

Preludium to kolejne rozszerzenie do gry Terraformacja Marsa, które można dowolnie łączyć z innymi dodatkami i wariantami.

W pudełku:

  • 35 kart preludium
  • 5 kart korporacji
  • 7 kart projektów
  • instrukcja

Liczba graczy: 1-5
Wiek: 12+
Czas rozgrywki: 90-120 minut

Premiera na przełomie czerwca i lipca.

blog comments powered by Disqus