Szósty dodatek do "T.I.M.E. Stories"

8 maja 2018

Już na przełomie maja i czerwca Rebel wyda Aleję gwiazd - szósty dodatek do gry T.I.M.E. Stories.

Przygotujcie się na powrót do przeszłości! Tym razem odwiedzicie Hollywood lat osiemdziesiątych, by zbadać tajemnicę anomalii czasowej, która nawiedza jedną z willi na wzgórzach Los Angeles.

Wasz cel? Zlokalizować i zbadać to, co uważamy za pętlę czasową. Miejcie na uwadze, że nie zależy nam na jej zamknięciu, a jedynie prowadzeniu obserwacji - dane, które możemy w ten sposób pozyskać, są niezwykle ważne dla naszej organizacji. Jesteśmy pewni, że ta misja będzie integralną częścią prac badawczych nad istotą Czasu i że dzięki niej poznamy naturę spraw, o których nawet wam się nie śniło. Ale o tym nieco później.

Wszystko wskazuje na to, że anomalia znajduje się w jednej z luksusowych willi położonych na wzgórzach Hollywood. Nasze skany wykryły pewne nadprzyrodzone zjawiska w tej okolicy; podejrzewamy, że jest ona miejscem, w którym pojawia się wielu badaczy z tamtego okresu czasu. Muszę jeszcze raz podkreślić, jak ważne jest zachowanie przez was zdrowego rozsądku - to NIE JEST misja dla osób o słabych nerwach.

Waszym celem jest podtrzymanie otwarcia szczeliny i zbieranie informacji, to wszystko. Spotkacie dziwne zjawiska: nagłe spadki temperatur czy obiekty poruszające się samodzielnie. Ale bądźcie uważni, agenci, bo waszym zadaniem nie jest polowanie na duchy. Zachowajcie czujność i nie traćcie z oczu celu, który macie przed sobą, a wszystko skończy się dobrze.

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 18+
Czas rozgrywki: 60-90 minut

blog comments powered by Disqus