Ruszyła kampania dodatku do "Roll Player"

11 maja 2018

Na platformie crowdfundingowej wspieram.to wystartowała kampania mająca na celu ufundowanie dodatku do gry Roll Player - Potwory i Sługusy to polska edycja, którą chce wydać Ogry Games.

Wezwanie do broni! Potwór terroryzuje wioski w całym królestwie, pozostawiając po sobie tylko śmierć i zniszczenie. Król wzywa wszystkich poszukiwaczy przygód by powrócili do stolicy i przygotowali plan uwolnienia królestwa od niebezpieczeństwa.

Czy jesteście gotowi zmierzyć się z Potworem?

W grze Roll Player: Potwory i Sługusy, będziecie nie tylko konkurować między sobą o to, kto stworzy najwspanialszego awanturnika, ale także o to kto zbierze najwięcej informacji o zbliżającym się zagrożeniu i kto lepiej przygotuje się do finałowej potyczki z Potworem.

Potwory i Sługusy dają do Waszej dyspozycji szeroki wachlarz nowych możliwości. W pudełku znajdziecie między innymi nowe kości, karty i znaczniki, a sam proces tworzenia postaci zostanie urozmaicony także o elementy przygodowe. Wasi bohaterowie będą polować na Sługusy Potwora, zbierać punkty doświadczenia, które przydadzą się w każdej kolejnej potyczce.

Kampanię możecie wesprzeć klikając w ten link.

blog comments powered by Disqus