Premiera "Uczniów Pustki"

6 kwietnia 2018

Można już zaopatrywać się w najnowszy dodatek do Legendy Pięciu Kręgów. Karcianka Uczniowie Pustki ukazała się nakładem wydawnictwa Galakta.

W piątym wieku w Rokuganie na ziemiach Feniksa pojawił się straszliwy demon. Pustoszył on prowincję Garanto, bezczeszcząc świątynie i równając z ziemią całe wioski. Czempion klanu, zajęty poważniejszymi sprawami Cesarstwa, nie mógł przyjść mieszkańcom prowincji z pomocą i wszystko wydawało się już stracone. Wybawieniem okazała się jednak samotna łuczniczka, Isawa Kaito, która zmierzyła się z demonem na szczycie góry, mając ze sobą tylko łuk, strzały i pomocnych kami. Udało jej się zabić demona, po czym poświęciła życie aby uwięzić jego duszę, na zawsze chroniąc swoich pobratymców przed jego niszczycielską potęgą.

Zestaw klanowy zawiera 78 kart (po trzy kopie dwudziestu pięciu nowych kart i po jednej kopii trzech różnych kart). Dodatek Uczniowie Pustki skupia się przede wszystkim na klanie Feniksa, wprowadzając zaklęcia związane z każdym z pięciu żywiołów, nowych potężnych shugenja, kartę roli i inne wyjątkowe postaci.

Liczba graczy: 2
Wiek: 14+
Czas rozgrywki: 45-90 minut
Cena: 74,90 złotych

blog comments powered by Disqus