Mistrzostwa Polski w "Catan"

26 kwietnia 2018

Wydawnictwo Galakta ogłasza kolejną edycję Mistrzostw Polski w Catan.

Podobnie jak w poprzednim roku, Mistrzostwa będą zorganizowane w dwustopniowej strukturze. Najpierw w całej Polsce odbywać się będą eliminacje z nagrodami, których zwycięzcy zostaną zaproszeni na wielki finał na początku października. Weź udział w Mistrzostwach Polski w Catan i wygraj wspaniałe nagrody, w tym wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA W KOLONII 24-25.11!

Nagrody:

  • I miejsce: Catan: Pojedynek + Catan: Najlepsi Przyjaciele + Bilet wstępu na FINAŁ
  • II miejsce: Catan: Najlepsi Przyjaciele + Bilet wstępu na FINAŁ
  • III miejsce: Catan: Najlepsi Przyjaciele
  • IV miejsce: Catan: Najlepsi Przyjaciele

Jak wziąć udział?
To proste – na tej stronie znajdziesz mapę, na której w miarę zgłaszania kolejnych turniejów będziemy oznaczać miejsce i datę, gdzie możecie zagrać. Wystarczy, że zgłosisz się do organizatora i zapiszesz na wydarzenie. Reszta zależy już od Ciebie – opracuj swoją strategię podboju wyspy Catan i zwyciężaj w kolejnych rundach, aby sięgnąć po nagrody!

Co jeśli w Twoim mieście nie ma odbywają się żadne eliminacje? Wtedy czas wziąć sprawy w swoje ręce: znajdź sklep z planszówkami, kawiarnię lub klub, który mógłby być zainteresowany przeprowadzeniem eliminacji i skontaktuj się z nim, pytając, czy myśleli o dołączeniu do naszego wydarzenia. Wszystkie szczegóły dotyczące zgłaszania turnieju, jak i regulamin, można znaleźć na tej stronie.

blog comments powered by Disqus