"Jungle Speed Plaża" już za miesiąc

12 kwietnia 2018

Już w maju, nakładem wydawnictwa Rebel, na półkach sklepowych pojawi się gra Jungle Speed Plaża - nowe wydanie znanej imprezowej pozycji.

Liczy się zręczność, spostrzegawczość i szybkość! Tutaj każdy stara się jak najszybciej pozbyć swoich kart - aby to zrobić, musi w odpowiednim momencie złapać drewniany totem. Jeśli się pomyli, albo w ogóle tego nie zrobi - będzie musiał wziąć karty od swoich przeciwników. Ta wersja Jungle Speeda zostanie z nami jeszcze dłużej dzięki specjalnym, mocniejszym kartom. Są one wodoodporne, dzięki czemu możemy bawić się dosłownie w każdych warunkach: na plaży, w lesie, a nawet… w wodzie!

Pozwala siąść zupełnie obcym ludziom przy stole i razem świetnie się bawić, nie wymaga żmudnego tłumaczenia zasad ani ich zapamiętywania. Wytyczne są dosłownie cztery, trudno o którejś z nich zapomnieć. ;)

Jungle Speed Plaża to pozycja idealna na imprezę, pod namiot i rodzinne spotkanie, gdzie trudno znaleźć wspólny mianownik dla osób o różnych upodobaniach i w różnym wieku.
Można grać przez trzy dni niemal non-stop i nie mieć dość!

Ta edycja to 64 karty pokryte specjalną powłoką, która zapobiega zamoczeniu. Dzięki temu niegroźne nam będą deszcz, burza, rozlana lemoniada czy tytułowa mieszanka piasku i wody. Stwarza to niezliczoną liczbę dodatkowych okazji do walki o tytuł wodza plemienia… albo chociaż do satysfakcjonującego pokonania znajomych.

Liczba graczy: 2-10
Wiek: 7+
Czas rozgrywki: 15 minut

blog comments powered by Disqus