"Blank" w przedsprzedaży

4 kwietnia 2018

Trwa przedsprzedaż zapowiedzianej przez wydawnictwo Rebel karcianki Blank.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być współtwórcą gry? Jakie to uczucie, gdy Twój projekt ewoluuje z każdą rozgrywką? A może lubisz proste zasady połączone z krótkim czasem gry?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Blank jest grą dla Ciebie! Z każdą rozegraną partią będziesz coraz bliżej Twojej wymarzonej gry! To Ty zdecydujesz, w jakim kierunku będzie ona ewoluowała, które zasady do niej wprowadzisz a z których zrezygnujesz.

Blank może stać się Twoją ulubioną grą karcianą, jeśli tylko dopasujesz ją do swojego gustu. Zrób z niej imprezówkę, grę strategiczną, dodaj do niej zasoby czy dodatkową interakcję nad stołem. Możesz inspirować się znanymi Tobie grami, lub wymyślać całkowicie nowe zasady. To Twój Blank i będziesz w niego grać dokładnie tak jak sobie zaplanujesz!

Zalety gry, jakie wymienia wydawca, to między innymi:

  • Podstawowe zasady gry są na tyle proste, że wytłumaczenie ich nie sprawia najmniejszego problemu. Jednocześnie stanowią one doskonałą, uniwersalną bazę do eksperymentów z nowymi możliwościami,
  • Jest to jedna z niewielu gier, która ewoluuje z każdą rozgrywką,
  • Znany z dużo większych i droższych gier mechanizm legacy sprawia, że poczujesz się, jakbyś posiadał prawdziwie unikatowy egzemplarz. To naprawdę będzie Twoja gra.

W pudełku:

  • 38 kart zasad,
  • 72 karty gry,
  • instrukcja.

Liczba graczy: 2-6
Wiek: 8+
Czas rozgrywki: 10-15 minut
Cena w przedsprzedaży: 54,95zł

blog comments powered by Disqus