"Waste Knights" - zapowiedź drugiej edycji

7 marca 2018

Wydawnictwo Galakta zapowiedziało wydanie drugiej edycji przygodowej gry post-apokaliptyczne, która zadebiutuje na Kickstarterze jeszcze w tym roku.

Waste Knights: Second Edition osadzona została w dystopijnej przyszłości i jest inspirowana kultowymi filmami oraz książkami post-apo. Dekady temu eksperymenty potężnej korporacji doprowadziły do ruiny kontynent australijski zaludniając go zmutowanymi bestiami, ofiarami nieudanych eksperymentów biotechnologicznych oraz pozbawionymi kontroli cybernetycznymi monstrami.

Gracze wcielają się w Rycerzy Pustkowi, nieugiętych bohaterów zniszczonego świata, którzy muszą stawić czoła nieustannemu zagrożeniu. Podczas gry będą musieli mądrze zarządzać zasobami w postaci paliwa, amunicji i leków, utrzymywać na chodzie swoje pojazdy, dbać o zdobyty z trudem ekwipunek i zdobywać osiągnięcia, które pomogą im polepszyć swoją reputację na pustkowiach. Reputacja będzie im potrzebna, aby nauczyć się nowych umiejętności, zdobyć zaawansowaną broń i pancerze z poprzedniej epoki lub podjąć się zadań przeznaczonych tylko dla najbardziej wytrwałych śmiałków.

Modułową mapę pustkowi gracze będą stopniowo odkrywać i przemierzać w swoich pojazdach, natrafiając po drodze na niezwykłe miejsca, nieznajomych oraz skażone obszary, na których często ukrywają się mutanci oraz wytwory zakazanych eksperymentów genetycznych. Radzenie sobie z zagrożeniami pustkowi stanie się nie lada wyzwaniem, gdy jeden z rywali wcieli się w rolę Padliniarza i zrobi wszystko, żeby powstrzymać rycerzy.

blog comments powered by Disqus