Zestaw "Zawsze ktoś zdradza" już niebawem

12 lutego 2018

Już na przełomie I i II kwartału tego roku na półki sklepowe trafi zestaw Zawsze ktoś zdradza, który ukaże się nakładem wydawnictwa Galakta.

Ostatni zestaw cyklu Lot Wron zamyka czwartą serię fabularną, wprowadzając nowe karty ze słowem kluczowym Darowizna, dodatki i miejsca dedykowane wyznawcom Siedmiu oraz karty nagradzające zawiązywanie sojuszy z innymi stronnictwami. Ponadto w grze pojawią się znane miejsca i postaci z uniwersum Gry o Tron, na których skorzysta każda frakcja, a szczególnie Ród Martellów.

Martellowie słyną przede wszystkim z nieoczekiwanych zagrań, które zaskakują ich nieprzyjaciół. Nawet sekundy wahania wystarczą, by Martellowie zręcznie wykonali kolejny ruch i szybko zdobyli przewagę. Nowe wydarzenie Zawsze ktoś zdradza, które anuluje następstwa fabuły lub wydarzenia zagranego przez innego gracza pozwoli wciągnąć w zasadzkę nawet wytrawnych przeciwników.

Choć najwięcej satysfakcji Martellowie czerpią z politycznych szantaży i zagrywek, kiedy już pojawiają się na polu walki, potrafią zrobić niemałe wrażenie. Gwardia Szlaku Kości wchodzi do gry jako postać z siłą 4, jednak w miarę postępu gry staje się coraz potężniejsza.

blog comments powered by Disqus