Premiery od Galakty

16 lutego 2018

Wczoraj, nakładem wydawnictwa Galakta, na półki sklepowe trafiły kolejne dodatki do gier karcianych z cyklu Star Wars Przeznaczenie oraz Gra o Tron LCG.

  • Star Wars Przeznaczenie: Rywale

Rywale wprowadzają do gry dwa nowe formaty, dzięki którym po raz pierwszy będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniach typu draft i sealed. Podczas draftu każdy z graczy będzie musiał posiadać jedną kopię zestawu Rywale oraz 6 zestawów dodatkowych z dowolnych rozszerzeń. Oczywiście kart z zestawu do draftu można używać wielokrotnie, tak więc jeden zestaw to wszystko, czego potrzebuje każdy gracz, aby móc brać udział w wydarzeniach draftowych Star Wars: Przeznaczenia.

 

 

  • Gra o Tron: LCG – Przychylność Starych Bogów

Rozszerzenie Przychylność Starych Bogów kontynuuje mechaniki zapoczątkowane przez pierwsze dodatki z Lotu Wron, a dodatkowo wprowadza karty z takimi cechami jak Starzy Bogowie, Siedmiu czy R’hllor odwołujące się do wielu religii i roli, jaką odegrały w Westeros. Od nowej agendy przywołującej mistyczne siły Zielonego Wzroku po postacie jak Selyse Baratheon i Ser Balon Swann, każda frakcja znajdzie w tym rozszerzeniu coś dla siebie.

Pozycje dostępne są zarówno w sklepi internetowym Galakty, jak i sklepach stacjonarnych.

blog comments powered by Disqus