Zapowiedź nowego dodatku do "Legendy Pięciu Kręgów"

4 stycznia 2018

W nowym roku Galakta zapowiada kolejny dodatek do gry karcianej Legenda Pięciu Kręgów. Uczniowie Pustki będą pierwszym zestawem klanowym.

Zestawy klanowe są gdzieś pomiędzy zestawami dynastii, a dużymi rozszerzeniami znanymi z innych gier LCG. Zestaw klanowy zawiera 78 kart (po trzy kopie dwudziestu pięciu nowych kart i po jednej kopii trzech różnych kart). Dodatek Uczniowie Pustki skupia się przede wszystkim na klanie Feniksa, wprowadzając zaklęcia związane z każdym z pięciu żywiołów, nowych potężnych shugenja, kartę roli i inne wyjątkowe postaci.

W Uczniach Pustki znajdziesz nowe zaklęcie dla każdego z pięciu żywiołów, a między nimi Katanę Ognia. Jest to wyjątkowa broń, która zapewnia postaci tym więcej sprawności, im więcej kart żywiołu ognia znajduje się pod kontrolą gracza. W taliach budowanych głównie w oparciu o karty żywiołu ognia, może okazać się jednym z najsilniejszych dodatków.

Uczniowie Pustki wprowadzają też do gry legendarnego Fushicho – ognistego ducha o koszcie 6, co czyni go najdroższą postacią w grze. Mimo że wartości jego sprawności pozostają przez większość czasu stałe, ponieważ nie można dołączać do niego dodatków, siła Fushicho może zmienić wynik każdego starcia. Co więcej, kiedy opuszcza on grę, możesz przywrócić jedną ze swoich postaci z odrzuconych kart dynastii. Za sześć losu otrzymujesz więc nie tylko potężnego ducha, ale także nowego sprzymierzeńca.

Data premiery nie jest jeszcze znana.

blog comments powered by Disqus