Powstał FAQ do gry "Stworze"

3 stycznia 2018

Twórcy crowdfundingowego hitu roku 2017, gry Stworze, zamieścili w aktualizacjach projektu FAQ, które powstało na podstawie najczęściej zadawanych pytań przez graczy.

Stworze to gra przygodowa, czerpiąca ze słowiańskiej mitologii, jej legend i ludowych przekazów. Każdy z graczy kierować w niej będzie jednym ze Stworzy, który za pomocą siły lub przebiegłości wpływać będzie na ludzi mieszkających w Krainie, pomagając im lub utrudniając codzienne życie. Wszystko co uczynią, będzie walką o władzę nad domenami Krainy, aż w końcu mieszkańcy zaczną składać ofiary i rzucać lub odczyniać uroki tylko w jego imieniu.

Gry trafiły już w ręce odbiorców, jednak nie obyło się bez wątpliwości. Włodarze z Underworld Kingdom opublikowali zatem odpowiedzi na nurtujące fanów pytania oraz swoje uwagi i sugestie. Wszystko możecie znaleźć pod tym linkiem.

Przypomnijmy, że Stworze, z wymaganych 45 tysięcy złotych, w ciągu 30 dni kampanii, zdołało uzbierać aż 311 tysięcy, co stanowiło 691% celu podstawowego i sprawiło, że tytuł ten stał się najlepiej wspieraną w 2017 roku grą planszową.

blog comments powered by Disqus