Portalcon już niebawem!

10 stycznia 2018

Nadchodzi dziesiąta edycja planszówkowego konwentu Portalcon, organizowanego przez wydawnictwo Portal Games.

Portalcon 10 to jubileuszowa edycja, w której to fani gier Portal Games spotkają na wiele godzin grania! Przyjedź do Gliwic i poznaj nowości wydawnicze naszego zespołu. Zobaczycie między innymi planowane gry, nowe prototypy, wiecznie aktualne perełki sprzed lat i aktualne hity. Posłuchacie o tym jak żyje się i pracuje w Portalu. Przybijecie nam przysłowiową piątkę oraz będziecie mieli okazję zjeść z nami ciastka! Chętni będą też mieli okazję napić się w barze (który będzie otwarty przez cały czas trwania konwentu)!

W trakcie trwania Portalconu będziecie mieli okazję zagrać w ponad 10 nowości - w tym w nasze oryginalne tytuły, gry wydawane przez Portal w 2018 roku, a także nowe dodatki. Nie przegapcie okazji, aby zagrać w te tytuły wcześniej niż wszyscy!

W Sali Nowości będą znajdować się prototypy, egzemplarze przedprodukcyjne oraz egzemplarze demo gier wydawnictwa Portal oraz linii 2 Pionki, a nad rozgrywką czuwać będzie nasza ekipa, która wytłumaczy i objaśni wam zasady do wybranych przez was gier! Serdecznie zapraszamy do jak największej eksploatacji naszych nowości!

Impreza odbędzie się w dniach 27-28 stycznia, w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach.
Bilety są już dostępne w sprzedaży, a w ich cenie otrzymacie wejście na teren imprezy (sobota i niedziela), smycz, etui z identyfikatorem, los, niespodziankę!

Poniżej możecie także zapoznać się z planem konwentu:

blog comments powered by Disqus