"Dobble Auta 3" jeszcze w tym miesiącu

5 grudnia 2017

W drugiej połowie grudnia, nakładem wydawnictwa Rebel, na półki sklepowe zawita kolejna gra z serii Dobble - Auta 3.

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojego kartonika. Teraz następny! Tylko nie zwątp, każda karta łączy się z inną zawsze tylko jednym symbolem!

Tematyczna seria Dobble nawiązująca do bajki Disneya Auta 3 stanowi świetną propozycję dla młodszych graczy. Dzięki mniejszej ilości symboli (na każdej karcie znajduje się ich 6) oraz znanym, łatwym do nazwania postaciom z bajek, ta wersja jest odpowiednia dla dzieci od 4 roku życia.

Zamknięta w solidnym, metalowym pojemniku poręczna karcianka Dobble sprawdzi się zawsze, gdy chcemy przyjemnie spędzić czas w domu, jak i poza nim: w kolejce do lekarza, w pociągu, na pikniku. Zasady tłumaczy się w minutę, więc wprowadzenie nowego gracza nie stanowi żadnego problemu, a pięć trybów rozgrywki sprawia, że nigdy nie będziemy się nudzić. Najnowsza wersja gry, Dobble Auta 3 zawiera łatwe do rozpoznania i nazwania grafiki, dzięki czemu jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb młodszych graczy.

W pudełku:

  • karty z 31 różnymi symbolami (na każdej karcie po 6 z nich),
  • instrukcja,
  • kolorowa metalowa puszka do przechowywania gry.

Liczba graczy: 2-5
Wiek: 4+

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

blog comments powered by Disqus