"Wsiąść do pociągu: Francja i Dziki Zachód" - trwa przedsprzedaż

9 listopada 2017

Trwa przedsprzedaż kolejnej odsłony słynnej gry Wsiąść do pociągu od wydawnictwa Rebel. Francja i Dziki Zachód ma zadebiutować w pierwszej połowie listopada.

Tytuł ten nie jest grą samodzielną i zawierać ma dwie dodatkowe mapy.

Mapa Wsiąść do Pociągu: Francja zmieni Twój tok myślenia o pociągach! Przez lata tworzyłeś połączenia kolejowe, a teraz… musisz najpierw wybudować tory! Mapa przeznaczona jest dla od 2 do 5 graczy i najważniejszym jej elementem jest planowanie ruchów z dużym wyprzedzeniem oraz blokowanie stawianymi torami tras sprzyjających przeciwnikom. Dzięki temu każda partia będzie naprawdę wyjątkowa!


Mapa Wsiąść do Pociągu: Dziki Zachód pozwala na budowanie sieci połączeń wyłącznie ze swojego rodzinnego miasteczka. Swoje wpływy możemy rozszerzać poprzez kontrolowanie miast wzdłuż wybudowanej wcześniej linii kolejowej. Mapa przeznaczona jest dla od 2 do 6 graczy i koncentruje się na rozbudowywaniu tras ze swojego miasta początkowego a także na odnalezieniu i przewiezieniu tajemniczego kosmity... Kto wie - może nawet przy okazji uda się rozwiązać słynną tajemnicę Roswell?

W pudełku:

  • 108 kart biletów
  • 4 karty premii
  • 64 części torów
  • 40 białych wagoników (wraz z kilkoma zapasowymi)
  • 18 figurek miast
  • znacznik Alvina

Liczba graczy: 2-6
Wiek: 8+
Czas rozgrywki: 30-60 minut
Cena w przedsprzedaży: 154,95 złotych

 

Z instrukcją do części Francja możecie zapoznać się tutaj, a do Dzikiego Zachodu tutaj.
 

blog comments powered by Disqus