"Labirynty obłędu" - zapowiedź

7 listopada 2017

Wydawnictwo Galakta zapowiada wydanie kolejnej części Horroru w Arkham - Labirynty obłędu.

Horror w Arkham. Labirynty obłędu to 80-kartowa przygoda. Gracze zamierzą się z tajemniczym geniuszem, który ich porwał i zmusił do udziału w okrutnych eksperymentach. Aby wyjść z tego cało, będą musieli rozwikłać jego pokrętne zagadki. I muszą się spieszyć – w tej pułapce nie są sami…

Labirynty obłędu nie mogą być rozgrywane jako misja poboczna większej kampanii. Nowy scenariusz wprowadza Epicki Tryb Wieloosobowy, który został stworzony, aby umożliwić rozgrywkę 3 osobnym grupom, dzięki czemu w grze może wziąć udział aż do 12 badaczy. Każda grupa ma do wykonania osobne zadania, a ich sukcesy i porażki będą wpływać na pozostałe grupy, jak np. Efekt paradoksu, który pozwala na specyficzną interakcję między grupami.

Scenariusz może być także rozgrywany w pojedynczej grupie badaczy. Labirynty obłędu posiadają 3 zestawy spotkań – wieloosobowy, dla pojedynczej grupy oraz łączony. Nawet jedna grupa będzie w stanie doświadczyć paranoi i strachu, które śledzą was nieustannie w krętych korytarzach waszego więzienia pełnego Zasadzek jak Krew i rdza.

Tytuł trafi do sprzedaży zimą, na przełomie 2017 i 2018 roku.

blog comments powered by Disqus