"TORRES" - nadchodzi premiera!

5 września 2017

Już za dwa tygodnie, nakładem wydawnictwa Huch! & Friends, na półki sklepowe trafi gra TORRES. Tymczasem pozycja jest już dostępna w przedsprzedaży!

Zostań budowniczym zamków.
Stary król szuka godnego dziedzica, który obejmie po nim rządy. Żeby wyłonić najlepszego następcę, król zorganizował zawody. Ten książę, który w trzy lata zdoła zbudować najwyższy i największy zamek, zostanie nowym władcą. Gracze wysyłają swoich rycerzy do budowy zamków. Muszą dobrze planować swoje ruchy i zarządzać ograniczonymi zasobami, a także sprytnie wykorzystać działania przeciwników.

W trakcie gry gracze wznoszą zamki i umieszczają w nich swoich rycerzy. Na koniec każdej fazy gracze zdobywają punkty za zajęte zamki. Wygra gracz, który po trzeciej punktacji będzie mieć najwięcej punktów.

Gra rozgrywana jest w czasie 3 faz, które odpowiadają kolejnym latom budowy. Na początku każdej fazy każdy gracz otrzymuje segmenty zamku wskazane na karcie faz. Na końcu każdej fazy następuje punktacja. Pierwsza faza trwa 4 rundy, druga i trzecia – po 3 rundy. W każdej rundzie każdy gracz wykonuje swoją 1 turę. Gra kończy się po rozegraniu trzeciej fazy.

Fani mogą się także zapoznać z instrukcją i opisem kart.
Instrukcję znajdziecie TUTAJ.
Opis kart znajdziecie TUTAJ.

Liczba graczy: 2-4
Wiek: 10+
Cena w przedsprzedaży: 112,43 zł
Cena regularna: 149,90 zł

Premiera już 19 września.


Adrianna Rakowska za Huch! & Friendsblog comments powered by Disqus