"Martwa Zima. Wojna kolonii." pojawi się w tym roku!

12 lipca 2017

Factory of Ideas poinformowało fanów, że polska wersja dodatku do gry Martwa Zima pojawi się jeszcze w tym roku. Równocześnie wystartowała jego przedsprzedaż.

Wojna Kolonii posiada moduł, który pozwoli Wam połączyć Martwą Zimę oraz Martwą Zimę: Długą Noc i stanąć do epickiej bitwy kolonia przeciw kolonii przeznaczonej dla 4-11 graczy!
Walka przeciwko innym graczom o surowce oraz panowanie nad lokacjami dostarczy Wam zupełnie nowych wrażeń w tym opanowanym przez zombie świecie.

Dodatkowo w Wojnie Kolonii znajdziecie też moduł Samotnego Wilka, czyli gracza-wyrzutka, który balansuje na krawędzi pomiędzy dwoma koloniami, wykonując swoje własne, indywidualne cele.

Wojną Kolonii powinni zainteresować się również ci z Was, którzy posiadają jedynie jeden z dwóch podstawowych zestawów do gry.
W pudełku do tego rozszerzenia znajdziecie bowiem 50 zupełnie nowych kart rozdroży, 15 postaci, 11 kart zagrożeń oraz 43 karty przedmiotów! Tchną one na pewno nieco świeżości w kolejne rozgrywki i zapewnią długie godziny nowych, ekscytujących wrażeń!

blog comments powered by Disqus