"Królestwo Jabby" - trwa przedsprzedaż

4 lipca 2017

Trwa przedsprzedaż rozszerzenia do gry Star Wars: Imperium Atakuje.

Królestwo Jabby wprowadzi całkowicie nową kampanię, w której gracze muszą przetrwać w półświatku gangsterów i łotrów na Tatooine, oraz nowe misje konfrontacyjne, które będą rozgrywały się w znanych z filmu miejscach.

Imperium jest bardziej agresywne i nieustępliwe niż kiedykolwiek. Zabraliście ze sobą kilkoro uciekinierów i próbujecie opuścić najlepiej obserwowane rejony galaktyki, aby móc choć na chwilę odetchnąć. Niestety wasz statek został zestrzelony na Tatooine. Wprawdzie Imperium nie ma tu tak dobrej siatki wywiadowczej, jak na innych planetach, ale to nie znaczy, że nie jesteście w niebezpieczeństwie – znajdujecie się w królestwie Jabby – najniebezpieczniejszego gangstera w galaktyce i jeśli chcecie przeżyć, musicie grać według jego zasad.

Trzech nowych bohaterów dołącza do Rebelii, a każdy z nich może wykazać się innymi zdolnościami. Shyla Varad to mandaloriańska wojowniczka, której umiejętności walki ostrzem i biczem są niezrównane. Vinto Hreeda to niezrównany rewolwerowiec, gotowy popisać się swoimi umiejętnościami, biorąc na cel żołnierzy Imperium. Wreszcie wśród rebeliantów pojawia się także Onar Koma – rosły ochroniarz, niezrównany w walce wręcz.

Walcz ramię w ramię z przemytnikami i łowcami nagród w Królestwie Jabby! Niniejsze rozszerzenie zawiera emocjonującą kampanię obejmującą szesnaście całkowicie nowych misji, dzięki którym poznasz mroczne zakamarki galaktyki oraz światy rządzone przez nikczemnych lordów Hutt. Współpracuj z Huttem Jabbą, aby wspomóc swoją rodzinę i stawić czoła nowym wrogom, takim, jak mobilni Żołnierze desantu, krzepcy Gamorreańscy strażnicy, czy sam dziki Rankor! Szeregi Rebelii zasilą trzej nowi bohaterowie i nieustraszony Luke Skywalker, a nowe kafelki planszy, przedmioty, klasy oraz nagrody pozwolą Ci jeszcze głębiej zanurzyć się w świat Gwiezdnych Wojen obfitujący we wspaniałe przygody.

Królestwo Jabby zapewni Ci również szereg nowych strategii, które wykorzystasz podczas konfrontacji. Weequayscy piraci i Komandosi Sojuszu to żołnierze, na których może polegać każdy dowódca Rebelii, czy Najemników, natomiast dosiadający dewbacka Kapitan Terro przyniesie niespotykaną dotychczas siłę ognia oddziałom Imperium. Zupełnie nowe misje konfrontacyjne zabiorą Cię na bagna Nal Hutta, a pośród kart dowodzenia pojawi się nawet potężny Sarlacc, by zagwarantować zwycięstwo Twojemu stronnictwu!

Premiera zaplanowana jest w ciągu najbliższych miesięcy - gra ukaże się nakładem wydawnictwa Galakta.

blog comments powered by Disqus