"Horror w Arkham - Szlak do Carcosy" - zapowiedź

2 lipca 2017

Wydawnictwo Galakta poinformowało o zamiarze wydania gry karcianej Horror w Arkham - Szlak do Carcosy.

Jest to rozszerzenie do Horroru w Arkham i otwiera drugi cykl dodatków.

Do Arkham zawitała niesamowita sztuka teatralna prosto z Paryża. Całe miasteczko od wielu dni mówi tylko o Królu w żółci, który ma być wystawiony na tutejszej scenie. Próbując dowiedzieć się więcej o nadchodzącym spektaklu, odkryliście jego mroczną historię. Zaginięcia, samobójstwa, omamy, szaleństwo – wszędzie, gdzie poprzednio wystawiano Króla w żółci, pojawiała się fala obłąkania. Choć nie udowodniono, że te zdarzenia rzeczywiście coś łączy, wszystko wskazuje na to, że za przedstawieniem stoi coś niepokojącego…

W Szlaku do Carcosy badacze będą musieli rozwikłać tajemnice niezwykłej sztuki. Dwuscenariuszowa kampania zaprowadzi ich do Teatru Warda oraz na przyjęcie urządzane przez obsadę i ekipę sztuki. Z każdą kolejną informacją i wskazówką badacze zagłębiają się coraz bardziej w tajemnicę i szaleństwo.

Rozszerzenie wprowadza 6 nowych badaczy oraz 62 karty graczy, które pozwolą stworzyć nowe możliwości i przezwyciężyć niespotykane dotąd słabości.

Scenariusze opierają się na przedstawieniu Król w żółci. Podczas kampanii badacze będą dowiadywać się coraz więcej o przeklętym spektaklu i zagrożeniu, które stanowi. Będą mierzyć się z potężnymi przeciwnikami, a nawet skrywać sekrety przed innymi badaczami.

 

Data premiery nie jest jeszcze znana.

blog comments powered by Disqus