„Wyścig Odkrywców” na wspieram.to

16 maja 2017

Na stronie wspieram.to można znaleźć kampanię, której celem jest wydanie gry planszowej pt. Wyścig odkrywców. Pewne jest, że gra ukaże się na polskim rynku.

138 wpłat zapewniło 15572 złotych, a wydawnictwo Imagine Realm musiało zebrać choćby 15000 zł, aby gra została wydana. Do końca akcji zostały 22 dni, dlatego jest szansa na odblokowanie kolejnych celów. Drugi można odblokować, gdy zebrana kwota wyniesie 19500 zł - zapewnia on 10 dodatkowych kart wyprawy. Obecnie planszówkę można kupić za 145 złotych.

Grę można zakupić pod tym adresem.

Chcesz wziąć udział w Wyścigu Odkrywców?! Przygotuj się na przygodę! Czeka na ciebie wiele wyzwań w drodze do sukcesu, i nie ważne czy zdecydujesz się przeszukiwać dzikie ostępy Azji, skaliste wzgórza Ameryki Północnej czy Koloseum w Rzymie. Gdziekolwiek zdecydujesz się pójść, pamiętaj że kroczysz ku nowemu! Psst, nikt nie mówił, że nie możesz zaopatrzyć się w jakiś sprzęt, prawda?, więc szybko idź na pobliski targ, a może zdobędziesz porządny ekwipunek!


Gra planszowa Wyścig Odkrywców oferuje graczom możliwość dokonywania odkryć znanych nam współcześnie. Rywalizacja polega na odkrywaniu sekretnych lokacji takich jak Jaskinia Altamira, Serra de Capivara, Terakotowa Armia, przeszukiwaniu znanych lokacji w celu zdobycia sekretnej wiedzy i tajemnych artefaktów. Za każde odkrycie gracz pozyskuje punkty podliczane na koniec gry. Łącznie w grze znajduje się 21 sekretnych lokacji, 16 przedmiotów i 17 zwojów wiedzy, a dotarcie do nich będzie wymagało podjęcia wielu ważnych decyzji mających wpływ na przebieg rywalizacji.


Wrażenia z przygody zapewniają karty Wyprawy i Poszukiwań oraz Karty podróży – łącznie jest ich 122 (mini przygody), a każda zawiera przygodę odpowiednią dla regionu i miejsca, w którym przebywa gracz oraz oferuje pewne możliwości, z których będzie można skorzystać.

 


Artur Sobala za Imagine Realmblog comments powered by Disqus