"Century: Korzenny Szlak" można mieć miesiąc przed premierą!

23 marca 2017

Niezmierzone bogactwa korzennego szlaku czekają na tych, którzy będą dość sprytni i odważni, żeby po nie sięgnąć! Stań na czele kupieckiej karawany, uważnie planuj i handluj z głową, a legendarny szlak odpłaci ci górami złota!

Century: Korzenny Szlak (wcześniej występowała pod tytułem Caravan) to doskonała strategiczna gra planszowa, w której głębia i różnorodność wyborów idzie w parze z niespotykaną prostotą zasad. Kilka podstawowych akcji oraz sprytnie wpleciona mechanika deck-buildingu spowodują, że w grze odnajdą się zarówno początkujący, jak i zaawansowani gracze.

Century: Korzenny Szlak to pierwsza gra nowej trylogii, na którą składać się będą trzy niezależne produkcje. Można będzie je ze sobą łączyć. Każda z gier osadzona będzie w innym okresie historycznym i przeniesie Was w realia innych czasów między XV a XVII wiekiem. W każdej z nich otrzymacie nieco inny obraz handlu i szlaki handlowe.

Polska i światowa premiera gry zapowiedziana jest na 14 czerwca 2017 roku. Wystartowała już przedsprzedaż - prowadzona jest ona wyłącznie przez sklep internetowy wydawnictwa (factorycube.pl) do dnia 1 maja b.r.. Odbiór zakupionych podczas przedsprzedaży gier będzie możliwy na Festiwalu Pyrkon, pod koniec kwietnia, czyli na ponad miesiąc przed tym, nim gra trafi na sklepowe półki! 

liczba graczy: 2-5
czas gry: 30-45min
wiek: 8+


osti za factorycubeblog comments powered by Disqus