Ruszyła przedsprzedaż gry Pierwsi Marsjanie: Przygody na czerwonej planecie

15 stycznia 2017

Portal wystartował z przedsprzedażą jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2017 roku, czyli Pierwsi Marsjanie: Przygody na czerwonej planecie

Pierwsi Marsjanie: Przygody na czerwonej planecie to nowa gra Ignacego Trzewiczka, oparta na "silniku" Robinsona Crusoe. Jest jednak sporo zmian. Na przykład aplikacja, która zarządza wydarzeniami w grze. Jest też zastosowany modny ostatnio mechanizm Legacy, czyli jednorazowych elementów gry i nieodwracalności pewnych decyzji. Osoby, które nie lubią tego trybu nie muszą się obawiać. Będzie w niego wyposażona tylko jedna z dwóch kampanii w grze.

Przedsprzedaż to możliwość otrzymania gry na cztery tygodnie przed kupującymi w sklepach. Dodatkowo, w kupując grę w przedsprzedaży otrzymacie wypasioną wersję z wycieniowanymi figurkami, plastikowymi znacznikami i innymi bajerami.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o grze i przedsprzedaży, wejdźcie na tę stronę. Natomiast jeśli od razu macie ochotę kupić grę i zagrać kilka tygodni przed tymi, którzy kupią grę w sklepach, a na dodatek dostać bardziej wypasioną wersję, kliknijcie tutaj.

blog comments powered by Disqus