Świetlana Przyszłość dla Ogry Games

1 lipca 2015

Wydawnictwo Ogry Games pracuje w pocie czoła, aby zapewnić sobie i graczom Świetlaną Przyszłość. A dokładniej rzecz biorąc polską wersję językową gry Bright Future.

Bright Future, to gra w postapokaliptycznych klimatach wydana przez bułgarską firmę Vermin Games poprzez Kickstarter. Zbiórka na KS zakończyła się sporym sukcesem w styczniu 2015.

Wydawnictwo Ogry Games po tym jak weszło na rynek z polską poprawioną wersją gry Metro 2033, postanowiło pozostać w tunelach i wśród radioaktywnych mutantów. Tym razem jednak zbierają fundusze na nową grę na platformie Wspieram.to. Zbiórka rozpoczęła się dzisiaj. Cel, to 16.700 złotych. Jak na razie na koncie jest 1978 złotych i jeszcze 30 dni do końca kampanii.

Celem jest wydanie gry, w jeszcze lepszej wersji, niż oryginalna. Mam wrażenie, że stanie się to znakiem rozpoznawczym Ogry Games.

O czy w ogóle jest gra? Pozwólcie, że zacytuję fragment opisu ze strony kampanii na Wspieram.to:

Bright Future jest rozbudowaną grą planszowo-karcianą, w której wcielasz się w rolę Bohatera ocalałego po nuklearnej apokalipsie. Zawartość pudełka umożliwia zabawę na trzy różne sposoby. Dzięki temu możesz się dobrze bawić w każdej sytuacji - gdy masz ochotę na rywalizację z innymi graczami, gdy masz więcej czasu i chcesz wspólnie z nimi spróbować uratować ludzkość, albo gdy po prostu wyzwiesz kogoś na szybki i brutalny pojedynek na arenie.

Brzmi całkiem smakowicie. Jeśli jesteście zainteresowani, to możecie wesprzeć chłopaków z Ogry Games pod tym adresem. Trzymamy kciuki.

blog comments powered by Disqus