Zamki Szalonego Króla Ludwika - z 37% na 106%

24 listopada 2014

Zamki Szalonego Króla Ludwika na Wspieram.to zanotowały dziś bardzo ładny skok wsparcia. Z 37%, jednym uderzeniem wskoczyły na 106%. A to znaczy, że polskie wydanie stało się faktem.

Skąd ten olbrzymi skok? Tak jak w przypadku Pana Lodowego Ogrodu, tak i teraz zadziałał jeden ze sklepów, który postanowił zakupić pakiet gier. Nie będzie chyba niespodzianką, że w tym przypadku, zrobił to ten sam sklep, który uratował kampanię PLO, czyli Strefa Centrum Hobbystyczne. W imieniu wszystkich graczy, dziękujemy.

Zamki ufundowane, ale to znie znaczy, że nie ma o co walczyć. Jest bowiem szansa na wydanie gry ze zmienionymi grafikami na kafelkach. Aby tak się stało, konieczne jest osiągnięcie progu przy którym widnieje kwota 45.000 złotych. Miejmy nadzieję, że tak jak w przypadku PLO, tak i teraz gracze widząc, że gra jest ufundowana zaczną chętniej wspierać kampanię i będziemy mogli nacieszyć oczy nową szatą graficzną.

Gdzie można wesprzeć grę? Oczywiście na stronie kampanii. Nie ma co czekać. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądać będą zmienione grafiki na kafelkach (a jeszcze niżej macie oryginalne kafelki).

gggg

blog comments powered by Disqus