Konkurs: Ewolucja, Ryzyk Fizyk i Torres


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 4 grudnia 2017 do 18 grudnia 2017

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Egmont Polska
  z okazji wydania gier Ewolucja, Ryzyk Fizyk i Torres

Konkurs rozpoczął się 4 grudnia i będzie trwał do 18 grudnia. Nagrodami w konkursie są egzemplarze gier:

- Ewolucja,
- Torres,
- Ryzyk Fizyk

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe - w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas. Jury konkursowe wybierze najciekawsze odpowiedzi.

EWOLUCJA
W grze Ewolucja rozwijasz swoje gatunki zwierząt w zmiennym ekosystemie. Wobec ciągłego braku pożywienia i zagrożenia atakiem drapieżników twoje gatunki będą musiały się adaptować, aby przetrwać. 
 
Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów zwycięstwa poprzez wyżywienie swoich gatunków zwierząt, zwiększenie ich populacji i dokonanie ewolucyjnych zmian zapewniających im jak najlepsze przystosowanie, a w konsekwencji przetrwanie.
 
TORRES
 
Król będąc zmęczony wojną wymaga, aby odbudowa przebiegała w pokoju i w duchu współpracy. W związku z tym książęta nie mogą nawzajem atakować swoich zamków. Każdy książę ma 6 rycerzy, którzy nadzorują budowę. Dwóch lub więcej książąt może współpracować ze sobą w zamku, a ich rycerze będą rywalizować o kontrolę najwyższej wieży. Król spędzi każdy rok w zamku i nagrodzi książąt, których rycerze będą go strzegli.
 
RYZYK FIZYK
Najczęściej nagradzana gra imprezowa!
Ile ważył najcięższy w historii mistrz sumo?
Znasz odpowiedź na to pytanie? Jeśli nie – spróbuj zgadnąć. A może zaryzykujesz i postawisz dolary na odpowiedź innego gracza? Ryzyk Fizyk to jedna z najpopularniejszych gier quizowych na świecie. Zebrano w niej zabawne, ciekawe, niezwykłe pytania z różnych dziedzin. Jednak nie musisz być ekspertem w każdej z nich. Wygrasz, jeśli obstawisz właściwe odpowiedzi i zaryzykujesz w odpowiednim momencie.
 
 
 
Zwycięzcy zostaną wyłonionieni spośród osób, które pulubiły nasz fanpage oraz poprawnie odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Egmont".

Pytanie konkursowe:

Zbliżają sie Mikołajki i Boże Narodzenie, więc nadchodzi trudny czas kupowania prezentów. Którą z konkursowych gier chciałbyś obdarzyć najbliższych i dlaczego właśnie ją wybrałeś? 

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus