Konkurs: Jedzie pociąg z daleka


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 12 października 2017 do 22 października 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  z okazji wydania gry Jedzie pociąg z daleka

Konkurs rozpoczął się 12 października i będzie trwał do 22 października. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry - Jedzie pociąg z daleka.

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe - w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas. Jury konkursowe wybierze najciekawsze odpowiedzi (mile widziane są zdjęcia itp.)

Kafelkowa gra kolejkowa dla całej rodziny
 
Za pomocą kafelków budujesz sieć torów, po której jeżdżą twoje lokomotywy. Każda z nich musi dotrzeć do innego miasta. Im szybciej tam dotrze, tym więcej punktów zdobędziesz. Obserwuj lokomotywy innych graczy i pilnuj, aby nie dojechały do stacji przed tobą!
 
Proste zasady gry!
 
  • Dokładając kolejne kafelki z torami, budujesz sieć kolejową dla swoich 4 lokomotyw.
  • Zdobędziesz punkty, gdy któraś z twoich lokomotyw dotrze do stacji. Pierwszy gracz, który odwiedzi dane miasto, zdobędzie najwięcej punktów. Staraj się więc dojeżdżać do stacji przed innymi graczami!
  • Uwaga! Jeśli Twoje lokomotywy znajdą się na tym samym torze, zderzą się i zostaną usunięte z gry! Musisz więc w przemyślany sposób budować swoją sieć kolejową
 
Zwycięzcy zostaną wyłonionieni spośród osób, które pulubiły nasz fanpage oraz najciekawiej odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Pociąg".

Pytanie konkursowe:

Jak nazwałbyś swój pociąg i dlaczego?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus