Konkurs Cluedo: Gra o Tron


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 18 września 2017 do 2 października 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i Winning Moves
  z okazji wydania kolekcjonerskiej edycji gier planszowych – Gra o Tron: Ryzyko, Cluedo i Monopoly

Konkurs rozpoczął się 18 września i będzie trwał do 2 października. Nagrodą w konkursie jest egzemplarz gry - Gra o Tron: Cluedo

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe - w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas. Jury konkursowe wybierze najciekawsze odpowiedzi (mile widziane są zdjęcia itp.)

 

GRA O TRON W TRZECH ODSŁONACH:
RYZYKO, CLUEDO, MONOPOLY
 
Gdańsk, dnia 21 sierpnia 2017r. - Winning Moves, wydawca gier planszowych, wprowadził na rynek nową grę z kolekcjonerskiej edycji, opartej na scenariuszu serialu HBO – Gra o Tron. Jest to strategiczna planszówka Ryzyko. Dołącza ona do już obecnych na rynku gier tej samej serii: Cluedo oraz Monopoly. Każdy z fanów znajdzie tu coś dla siebie. Premierowa gra Ryzyko przypadnie do gustu urodzonym dowódcom i strategom. Lubiącym rozwiązywać zagadki spodoba się detektywistyczna rozgrywka w Cluedo. Natomiast Monopoly – Gra o Tron to wybór dla wszystkich tych, którzy cenią kultową planszówkę i chcą stać się posiadaczami tak wspaniałych ziem jak: Winterfell, Meereen, czy Królewska Przystań.
 
Wszystkim fanom Gry o Tron wydawca gier planszowych Winning Moves oferuje specjalną, kolekcjonerską edycję gier, które nawiązują do cieszącego się ogromną popularnością na całym świecie serialu HBO. Ryzyko, Cluedo i  Monopoly to trzy różne odsłony planszówek z serii Game of Thrones, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy, gwarantując rozrywkę na najwyższym poziomie.
 
Edycje klasycznych gier inspirowanych serialem Gra o Tron powstały w odpowiedzi na oczekiwania fanów. Świat Gry o Tron, pełen intryg i spisków to niesamowite miejsce, które przenieśliśmy z powodzeniem na plansze naszych gier. Podczas rozgrywki gracz może wcielić się w ulubione postaci, podbijać i zdobywać terytoria dobrze znane z książek i serialu, rozwikłać zagadkę tajemniczych zbrodni czy zbudować swój majątek poprzez kupowanie nieruchomości. Wszystkie gry wydane są w wersjach kolekcjonerskich, zawierają unikalne pionki i zostały dopracowane w najmniejszych szczegółach tak, aby zaspokoić najbardziej wymagających miłośników Gry o Tron – mówi Bartłomiej Sikorski, przedstawiciel Winning Moves. 
 
Zwycięzcy zostaną wyłonionieni spośród osób, które pulubiły nasz fanpage oraz najciekawiej odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Gra o Tron".

Pytanie konkursowe:

Jon, Daenerys, Cersei czy może... Arya? Kto Twoim zdaniem zasiądzie na Żelaznym Tronie i dlaczego to właśnie ona/on będą władać Westeros?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus