Konkurs: "Farmageddon"


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: CD Jack

Czas trwania konkursu: od 22 lutego 2016 do 7 marca 2016

Dziękujemy serdecznie za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i Fabrykę Kart Trefl,
z okazji ukazania się gry Farmageddon.

Konkurs trwał od 22 lutego do 7 marca 2016 roku. Poniżej znajdziecie pytanie konkursowe, na które należało prawidłowo odpowiedzieć i w prosty sposób, poprzez tę stronę www lub klasycznego maila wysłać tę odpowiedź do nas.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród osób, które udzieliły wyłącznie prawidłowej odpowiedzi.

Nagrodami w konkursie są 2 egzemplarze gry karcianej Farmageddon, ufundowane dla czytelników Gildii przez Fabrykę Kart Trefl.

O grze:

Farmageddon to gra losu, strategii i rolniczej sieczki. Zbierz swoje plony zanim te łapserdaki i nicponie, czyli Twoi rywale, narobią Ci szkód i zagarną wszystkie korzyści dla siebie! Zwycięży rolnik z najcenniejszym stosem plonów na końcu gry!

W tej grze jesteśmy bezwzględnymi biznesmenami, prawdziwymi Rekinami agrobiznesu. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone. Nie opłacamy KRUS, przejmujemy cudze uprawy, a nawet możemy nasłać komornika na zbyt dobrze radzącego sobie sąsiada. Nie przebieramy w środkach. W końcu naszym celem jest posiadanie największej ilości pieniędzy.

W tej grze, jak w prawdziwym życiu, ciężką pracą można dojść do milionów. Gdy połączymy to ze sprytem, możemy zgarnąć całą pulę. Zatem do dzieła!

Gra autorstwa Granta Rodieka przeznaczona jest dla 2-4 graczy w wieku 8+ Czas gry: 30 minut. Za świetną zabawę odpowiada Trefl JokerLine.

 

 

Tym razem nasza Redakcyjna Sierotka uszczęśliwiła dwie czytelniczki:

  • Agatę W. z Wrocławia
  • Katarzynę S. z Gostynina

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną, w ciągu tygodnia od daty ogłoszenia wyników na stronach portalu Gildia.pl, wysłane na podane w mailach adresy pocztowe.

Do laureatek zostały już wysłane maile zwrotne z informacją o zwycięstwie oraz w celu wyeliminowania ewentualnego zdublowania inicjałów w jednej miejscowości.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednocześnie wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez serwis Gildia.pl w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z ustawą O ochronie danych osobowych z dn. 29. 08. 1997 r.

Regulamin konkursu znajduje się na tej stronie.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.
W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (www.gildia.pl).

Zadaniem konkursowym było:

Podaj przynajmniej trzy nazwy gier planszowych, których fabuła rozgrywa się na wsi.

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy również do odwiedzenia strony sponsora nagród w konkursie:blog comments powered by Disqus