Dungeoneer: Zemsta Malthorina

okładka
Gatunek gry: przygodowa
Wydawca: Galakta

W dniu swego ślubu narzeczona elfiego księcia została zamordowana. Oszalały z rozpaczy pan młody poprzysiągł zemstę i sięgnął po potężną magię, która obróciła jego leśne królestwo w przerażający, nawiedzony koszmar.
Jakby tego było mało, w pobliskim mieście Lechom Mistrz szczurołapów i jego przemienieni słudzy rozpoczęli rządy strachu. Plugastwa i zmiennokształtni, złodzieje i łotrzykowie czają się w każdym cieniu.

Czy potrafisz stawić czoło własnemu strachowi i zanieść pokój tym nieszczęsnym krainom?

Zemsta Malthorina to przygodowa gra fantasy. Gracze wcielają się w rolę bohaterów przemierzających mroczne lochy, pełne groźnych potworów i niebezpiecznych pułapek. Najgroźniejszymi przeciwnikami są jednak inni gracze, którzy na wszelkie sposoby przeszkadzają w osiągnięciu sukcesu. W czasie gry plansza jest budowana przez samych graczy, dzięki czemu każda rozgrywka jest niepowtarzalna.

Zemsta Malthorina to kolejna gra, której akcja toczy się w niebezpiecznym świecie Dungeoneer. Każda gra z tej serii jest w pełni samodzielna, ale może być także łączona z innymi zestawami tworząc coraz bardziej rozbudowaną grę.

Zemsta Malthorina została wydana w innych krajach jak dwa osobne "małe zestawy" (po 55 kart) pod tytułami: "Haunted Woods of Malthorin" oraz "Den of the Wererats".


Liczba graczy: 2-4 osoby
W pudełku:
  • 110 kart
  • 6 żetonów postaci
  • 6 plastikowych podstawek
  • 38 żetonów pomocniczych
  • kostka
  • instrukcja
Cena sugerowana producenta: 49,90 zł