Wyspa Kwitnącej Wiśni

okładka
Gatunek gry: karciana
Wydawca: Lucrum Games

Dawno, dawno temu w odległej Japonii dumny cesarz postanowił zasiedlić dzikie do tej pory połacie ukwieconej wiśnią wyspy Honsiu. Wezwał najznamienitszych architektów, by wysłuchać ich rad. Zirytowany sprzecznymi pomysłami i pustymi przechwałkami nakazał, aby porozumieli się we własnym gronie i wyłonili tego, który swym projektem sprawi, że u podnóża góry Fudżipowstanie miasto godne cesarstwa. Architekci przyjęli wyzwanie. W tajemnicy zbierali pomysły, a gdy spotkali się po miesiącu... odsłonili karty.

Wyspa kwitnącej wiśnijest grą karcianą, w której przez 12 rund gracze zagrywają i dobierają karty starając się jak najlepiej zrealizować swój projekt zabudowy Honsiu. Miasta, jeziora, lasy i fabryki punktują w różny sposób. Architekt, który na koniec gry stworzy najbardziej prestiżowy projekt, zyskawzględyi uznanie samego cesarza!

Jeżeli lubisz w grach tworzyć, budować, projektować, to Wyspajest tytułem wsam raz dla Ciebie. Dzięki unikalnemu mechanizmowi rozbudowy własnego projektu zagospodarowania przestrzeni żadna rozgrywka nie będzie przypominała poprzedniej!


Liczba graczy: 2-5 osób
Czas gry: ok 30 min.
Dopuszczalny wiek graczy: 8+
Cena sugerowana producenta: 55,9