Munchkin (edycja polska)

okładka
Gatunek gry: karciana
Wydawca: Kuźnia Gier
Oryginalna strona gry: http://munchkin.pl

Munchkin to niekolekcjonerska gra karciana autorstwa Steve'a Jacksona, ilustrowana przez Johna Kovalica. Celem gry jest przeżycie typowej sesji gry fabularnej bez tego całego durnego odgrywania postaci. Musisz tylko zabijać potwory i zbierać magiczne przedmioty.

Szybka partyjka Munchkina sprawi, że bywalcy sesji RPG będą pękać ze śmiechu (to będzie idealny moment, żeby ich okraść).

Ta humorystyczna gra cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Munchkin został jak dotąd wydany po angielsku, niemiecku, włosku, hiszpańsku, francusku i holendersku, a teraz - dzięki wspólnemu wysiłkowi Q-workshop i Kuźni Gier - dołączy do nich polska edycja.

Q-workshop to znany na całym świecie producent niezwykłych kości do gry, właściciel licencji na polską edycję gry Munchkin oraz ogólnoświatowej licencji na niezwykłe kości do Munchkina.
Kuźnia Gier to wydawnictwo specjalizujące się w grach planszowych i karcianych, mające na swym koncie takie produkcje jak: Wiedźmin: Przygodowa Gra Karciana, Wiochmen Rejser (i Wiochmen 2) oraz Inwigilacja.

Gra została przystosowana do polskich realiów - znajdziesz w niej między innymi oryginalne polskie karty ze specjalnie stworzonymi przez Kovalica rysunkami.


Liczba graczy: 3-6 osób
Czas gry: 45 min.
Dopuszczalny wiek graczy: 10+
W pudełku:
  • 165 kart
  • 2 kości sześciościenne
  • niezwykła, munchkinowa kostka k10 Q-Workshop
  • instrukcja
Cena sugerowana producenta: 79,90 zł