Kieszonkowiec angielski: What's UP?

okładka
Premiera gry: 23 maj 2017
Gatunek gry: inne
Wydawca: Edgard
Quiz karciany - angielskie konwersacje 15+
 
Kieszonkowiec angielski What's Up to karciany quiz edukacyjny dla dorosłych i młodzieży od 15. roku życia, którzy władają językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziom B2-C1). Wciągający quiz pełen błyskotliwych dialogów i ciętych ripost sprawi, że nawet skomplikowane zwroty same wejdą do głowy!
 
Zgadywać można samodzielnie albo zaprosić do emocjonującej rozgrywki znajomych czy rodzinę. W łatwy, przyjemny sposób przyswoisz ponad 600 popularnych zwrotów konwersacyjnych:
 
  • angielskie idiomy,
  • częste odpowiedzi na typowe pytania,
  • błyskotliwe riposty
  • dobre rady.
Dowcipne, stylowe ilustracje Marty Ruszkowskiej uatrakcyjnią grę i pomogą wzapamiętywaniu. Nad stroną merytoryczną czuwali Benon Maliszewski i Rafał Szypulski.
 
Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach - w domu, w podróży czy w szkole.
 
W edukacyjnej serii Kieszonkowców znajdują się karty do nauki języka angielskiego, matematyki i rozwijania myślenia logicznego. Wszystkie zostały przygotowane przez specjalistów i zilustrowane przez utalentowanych polskich rysowników.

Liczba graczy: 2-8 osób
Czas gry: ok. 10 - 20 minut
Dopuszczalny wiek graczy: od 15 lat
W pudełku:
  • talia kart z ponad 600 zwrotami w pytaniach i odpowiedziach
Cena sugerowana producenta: 17,95