Dungeoneer: Powrót Króla Nieumarłych

okładka
Gatunek gry: przygodowa
Wydawca: Galakta

Mroczny bóg śmierci i magii ponownie wskrzesił swego najwierniejszego sługę - Króla Nieumarłych!  Wezwano bohaterów, którzy przeżyli okropieństwa jego Grobowca i wyłoniono nowych, odważnych śmiałków. Zadanie, które stoi przed nimi, nie jest łatwe - mają zgładzić potwornego ożywieńca. Tym razem na zawsze!  Zatęchłe korytarze i komnaty grobowca są jednak bardziej niebezpieczne, występni poddani Króla potężniejsi, a on sam straszliwszy, niż kiedykolwiek. W jego posiadaniu znalazł się bowiem złowieszczy dar okrutnego boga - Berło Ciemności!

Powrót Króla Nieumarłych to przygodowa gra fantasy przeznaczona dla 2-4 graczy. Gracze wcielają się w bohaterów przemierzających korytarze i komnaty grobowca, pełne groźnych potworów i niebezpiecznych pułapek. Najgroźniejszymi przeciwnikami są jednak inni gracze, którzy na wszelkie sposoby przeszkadzają w osiągnięciu sukcesu.

Powrót Króla Nieumarłych to pierwsza gra z serii Dungeoneer, która toczy się na poziomie Epickim. Wreszcie gracze będą mogli przenieść swych bohaterów na wyższe, wcześniej niedostępne poziomy lub poprowadzić samodzielną grę, tyle że rozpoczynającą się na 4 poziomie! Dzięki temu zestawowi doświadczeni gracze będą mogli zmierzyć się z groźniejszymi potworami i wykonać o wiele trudniejsze zadania!


Liczba graczy: 2-4 osoby
Czas gry: 60-120 min.
Dopuszczalny wiek graczy: 12+
W pudełku:
  • 110 kart
  • 6 plastikowych podstawek
  • 38 żetonów pomocniczych
  • 6 żetonów postaci
  • 1 kostka k6
Cena sugerowana producenta: 54,90 zł